Kniha úrazů

Přehledná evidence všech pracovních úrazů
na jednom místě

Stane se pracovní úraz, otevřete aplikaci Fabis a do minuty máte vše zadané. Evidence úrazů je přehledná, můžete z ní exportovat statistiky a vše je v souladu se zákony.

Okamžité zadání úrazu

Zapsání pracovního úrazu do elektronické knihy je otázka minuty. Otevřete Fabis, kliknete na tlačítko „Zapsat úraz“, ze seznamu vyberete zaměstnance a úraz popíšete. Je to mnohem pohodlnější než zápis do papírové knihy.

Všichni dotčení se o úrazu dozví

V aplikaci můžete nastavit, aby se po každém zápisu nebo úpravě pracovního úrazu okamžitě poslal notifikační e-mail (jehož text si sami upravíte) vybraným osobám. O úrazu se tak ihned dozví dotčený zaměstnanec, jeho nadřízený nebo mistr.

Data můžete exportovat

Všechna data z modulu Pracovní úrazy můžete exportovat do excelové tabulky či powerpointové prezentace a následně například zobrazovat na firemních obrazovkách. Vy i celá firma pak máte přehled, jak se třeba vyvíjí úrazovost v čase.

Plně v souladu se zákony

Elektronická kniha pracovních úrazů v aplikaci Fabis plně vyhovuje požadavkům nařízení vlády 201/2010 Sb. o způsobu evidence úrazů. Vyhledávání úrazů je v ní navíc mnohem rychlejší a pohodlnější.

Chcete si Fabis nezávazně vyzkoušet? Není nic jednoduššího

Vyzkoušet Fabis na měsíc zdarma