Lékařské prohlídky

Správa lékařských prohlídek zaměstnanců ještě nikdy nebyla jednodušší

Fabis automaticky připravuje náplň a frekvenci zdravotních prohlídek, chystá dokumenty, hlídá a upozorňuje na termíny. A také mnoho dalšího.

Spoustu práce dělá za vás

Fabis zjednodušuje vše, co v agendě lékařských prohlídek zjednodušit lze. Například automaticky připravuje náplň i frekvenci zdravotních prohlídek na základě kategorie práce, rizik ohrožení zdraví či věku zaměstnance.

Důležité informace o zaměstnanci

V aplikaci okamžitě najdete informace o zdravotní způsobilosti nebo zdravotním omezení každého zaměstnance. Rychle tak zjistíte, koho můžete poslat na noční směnu nebo kdo nesmí zvedat těžká břemena.

Jednoduchá správa pro lékaře

Lékaři mají v aplikaci přístup ke zdravotnické dokumentaci všech zaměstnanců i do firemního kalendáře, ve kterém přehledně vidí termíny zdravotních prohlídek.

SMS i e-mailové notifikace

Aplikace vás včas informuje o všem důležitém. Připomíná termíny prohlídek, potvrzuje vytvoření, přesunutí nebo zrušení prohlídky, upozorní personalistu, že se zaměstnanec nedostavil na prohlídku, nebo informuje o pozbytí zdravotní způsobilosti zaměstnance. Upomínky navíc stupňuje: první jde například jen na vedoucího, zatímco druhá už i na manažera.

Dokumenty máte vždy připravené

Fabis vám automaticky připravuje dokumenty, abyste je nemuseli chystat ručně – například žádost o provedení prohlídky, žádost o odborné lékařské vyšetření nebo lékařský posudek. Dokumenty si můžete kdykoliv prohlédnout, vytisknout nebo vygenerovat do PDF.

Chcete si Fabis nezávazně vyzkoušet? Není nic jednoduššího

Vyzkoušet Fabis na měsíc zdarma