Školení

S přípravou školení zaměstnanců, obchodních partnerů či zákazníků si od této chvíle nemusíte dělat starosti

Fabis je expert na on-line i prezenční školení. Připraví vám osnovy, nachystá školicí materiály, pohlídá termíny. Vaši lidé pak školení absolvují on-line přímo v aplikaci – nebo si materiály vytisknete a odškolíte vše prezenčně.

Všechna školení na jednom místě

V Fabis od nás máte připravená všechna zákonná školení: BOZP, PO, první pomoci i řidičů. A rádi vám do něj přidáme i vaše vlastní školení, například pro obchodní partnery či zákazníky.

Můžete školit on-line i prezenčně

Vaši lidé mohou všechna školení absolvovat kompletně on-line formou zábavných interaktivních kurzů přímo v aplikaci. Nebo si osnovy školení, školicí materiály a prezenční listiny vytisknete pro prezenční školení. Když budete chtít, dodáme vám i odborného lektora.

Příprava školení ještě nebyla jednodušší

Fabis automaticky hlídá lhůty, připravuje osnovy školení, vytváří prezenční listiny, chystá školicí materiály nebo generuje on-line závěrečné testy a certifikáty absolventů. Vlastní on-line kurzy do něj převedete z PowerPointu či Keynote na jedno kliknutí. A také vám vytvoříme interaktivní kurz na míru.

Školení je v souladu se zákony

Do všech kurzů z aplikace Fabis si můžete nahrát vnitrofiremni směrnice, pracovní instrukce nebo návody, díky kterým se s nimi lidé prokazatelně seznámí. Povinné kurzy jsou v souladu s legislativou a při změnách zákona je obratem aktualizujeme.

Kompletní informace na jednom místě

V aplikaci najdete všechny svoje zaměstnance i školitele a za pár sekund zjistíte, kdy byl který zaměstnanec naposledy proškolený nebo která školení musí absolvovat. Aplikaci snadno propojíte se svým personálním systémem nebo si z ní vyjedete report s libovolnými přehledy.

E-mailové notifikace

Fabis vás včas informuje o všem důležitém. Připomíná termíny nebo upozorní, když některý zaměstnanec musí na školení. Upomínky navíc stupňuje: první jde například na vedoucího, zatímco druhá už i na manažera.

Chcete si Fabis nezávazně vyzkoušet? Není nic jednoduššího

Vyzkoušet Fabis na měsíc zdarma