Časté dotazy

Váš dotaz už možná někdy padl. Odpovídáme na ty nejčastější

Zapomenuté heslo

Zapomněli jste heslo pro přihlášení do systému IS PRECONTROL?

Zapomenuté heslo

Nevadí! To se stává. Klikněte na odkaz zapomenuté heslo. Stačí zadat váš registrační e-mail a kliknout na tlačítko Obnovit heslo. Na váš e-mail bude odeslán odkaz na obnovení hesla. Kliknutím na odkaz v e-mailové zprávě provedete nastavení nového hesla. Následně se můžete přihlásit. V případě doplňujících dotazů se zeptejte rovnou na níže uvedených kontaktech.

Je potřeba někde něco instalovat?

Vyžaduje IS PRECONTROL instalaci na počítači, je nutné povolení správce sítě?

Je potřeba někde něco instalovat?

Vůbec ne. IS PRECONTROL je webová aplikace s přístupem odkudkoliv. Stačí počítač, mobil či tablet s připojením na internet. Aplikace je dostupná prostřednictvím prohlížeče na adrese app.precontrol.cz. V případě doplňujících dotazů se zeptejte rovnou na níže uvedených kontaktech.

Cena aplikace

Kolik stojí licence IS PRECONTROL?

Cena aplikace

IS PRECONTROL je poskytován v modelu SaaS (software jako služba). Cena licence je uvedená v interaktivním ceníku. V případě doplňujících dotazů se zeptejte rovnou na níže uvedených kontaktech.

Objednávka IS PRECONTROL

Jak si mohu aplikaci objednat?

Objednávka IS PRECONTROL

Velice jednoduše. Aplikaci je možné objednat po zaregistrování zkušební verze, a to přímo z prostředí aplikace. Pod „rozbalovátkem“ se jménem uživatele (vpravo nahoře) stačí kliknout na OBJEDNAT. Aplikaci můžete objednat také napřímo – využitím objednávkového formuláře. V případě doplňujících dotazů se zeptejte rovnou na níže uvedených kontaktech.

Propojení se systémy

Nechceme data o zaměstnancích zbytečně zadávat 2x. Je možné propojení IS PRECONTROL s naším podnikovým systémem?

Propojení se systémy

Samozřejmě, čas jsou peníze! PRECONTROL jednoduše propojíte s kterýmkoliv podnikovým systémem a převedete do něj data o svých zaměstnancích. Opačným směrem zase nasdílíte například informace o proběhlých lékařských prohlídkách či školeních. V případě doplňujících dotazů se zeptejte rovnou na níže uvedených kontaktech.

Bezpečnost dat

Jsou naše data v systému v bezpečí?

Bezpečnost dat

Maximálně v bezpečí! Vaše data jsou umístěná v českém datovém centru v bezletové zóně s prověrkou NBÚ pro stupeň „tajné“. Pravidelně je zálohujeme na odděleném serveru v jiné lokalitě, a to až 30 dní nazpět. Spojení šifrujeme SSL certifikátem, stejně jako například banky, a vše stvrzujeme firemním certifikátem ISO/IEC 27001: Bezpečnost informací. Přístup do aplikace je možný přes dvojfaktorovou autentifikaci, tedy podobně jako například do internetového bankovnictví. Veškerá činnost uživatelů se loguje do tzv. bezpečnostního logu. Přístup do aplikace lze omezit pouze na konkrétní IP nebo rozsah IP adres. Provozovatel aplikace je registrován na ÚOOU a má zřízeného pověřence (DPO). V případě doplňujících dotazů se zeptejte rovnou na níže uvedených kontaktech.

Propojení s firemním lékařem

Je možné, aby modul lékařské prohlídky mohl používat také náš firemní lékař?

Propojení s firemním lékařem

Samozřejmě ano!  Navíc Váš firemní lékař neplatí žádný licenční poplatek – aplikace je pro něj zcela zdarma, a to i v tandemu „lékař-sestra“. S PRECONTROLEM tak máte (částečně) bezpapírovou agendu pracovnělékařských služeb. Využívat můžete objednávkový kalendář a elektronické žádanky. Váš firemní lékař si ze systému vytiskne připravenou žádost a vyhotoví posudek přímo ve své ordinaci. V případě doplňujících dotazů se zeptejte rovnou na níže uvedených kontaktech.

Písemná smlouva

Je možné uzavřít písemnou smlouvu?

Písemná smlouva

Smlouva se zpravidla uzavírá elektronickým způsobem, prostřednictvím objednávkového formuláře. V případě zájmu o uzavření „papírové smlouvy“ nás kontaktujte.

Řešení On-Premises software

Je možnost provozovat software jako On-Premises?

Řešení On-Premises software

Ano. A dokonce jsou možné jakékoliv individuální úpravy, popř. vzhledová customizace aplikace dle požadavků klienta. Pro bližší informace se nás zeptejte na níže uvedených kontaktech.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Zeptejte se rovnou

Další kontakty