Prevence a kontrola

Jak začít využívat PRECONTROL

Jak co nejrychleji a bezbolestně začít s PRECONTROLEM? Máme pro Vás jednoduchý návod.

Jak vytvořit uživatelský účet

Uživatelský účet vytvoříte bezplatnou registrací. V registračním formuláři zadáte svůj e-mail, který bude v budoucnu sloužit jako vaše uživatelské jméno. Pro pohodlný kontakt s technickou podporou vložíte své telefonní číslo nastavíte si heslo. Poté stačí vyslovit souhlas s obchodními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a kliknout na tlačítko VYZKOUŠET.

Uživatelský účet máte aktivní 30 kalendářních dnů. Aplikaci jsme pro vás na úvod naplnili vzorovými daty fiktivní firmy, takže můžete začít hned testovat.

Na přihlašovací stránku se dostanete přímo z webu www.precontrol.cz (vpravo nahoře tlačítko přihlásit) nebo přímým zadáním adresy app.precontrol.cz do prohlížeče.

Co když jsem zapomněl heslo?

Nevadí! To se stává. Klikněte na odkaz zapomenuté heslo. Stačí zadat váš registrační e-mail a kliknout na tlačítko Obnovit heslo. Na váš e-mail bude odeslán odkaz na obnovení hesla. Kliknutím na odkaz v e-mailové zprávě provedete nastavení nového hesla. Následně se můžete přihlásit. V případě doplňujících dotazů se zeptejte rovnou na níže uvedených kontaktech.

Seznamte se

Pojďme se seznámit s prostředím aplikace. Po přihlášení vidíte základní úvodní stránku, tzv. dashboard a tlačítka pro rychlé volby.