Vlastnosti

Přehledný, bezpečný, responzivní. Fabis jsme vyvinuli tak, aby vám zjednodušoval život

Věříme v myšlenku, že IT aplikace má co nejlépe sloužit a co nejméně otravovat. Na jejím základě jsme vyvinuli Fabis.

Prostředí, ve kterém se ihned zorientujete

Design Fabis jsme s našimi klienty ladili roky. Výsledkem je přehledná aplikace, ve které se už po pár minutách cítíte, jako byste ji používali celý život.

Do aplikace se nedostane nikdo neoprávněný

Do aplikace se můžete přihlašovat pomocí dvoufaktorového ověřování anebo jen z vybraných IP adres, chráníme ji firewallem i proti DDoS útokům a pravidelně provádíme penetrační testy, které v ní hledají zranitelná místa. Záležet jsme si dali i na uživatelských oprávněních: jako admin vidíte kompletní historii všech úprav a přístupová práva lze uživatelům přiřazovat i na úrovni jednotlivých modulů.

Vaše data budou absolutně v bezpečí

Vaše data jsou umístěná v českém datovém centru v bezletové zóně s prověrkou NBÚ pro stupeň „tajné“. Pravidelně je zálohujeme na odděleném serveru v jiné lokalitě a to až 30 dní nazpět, spojení šifrujeme SSL certifikátem stejně jako banky a vše stvrzujeme firemním certifikátem ISO/IEC 27001: Bezpečnost informací.

Co jde, to aplikace nachystá za vás

Jakmile do aplikace vyplníte údaje o své firmě a zaměstnancích, přichystá vše za vás. Náplň a frekvenci zdravotních prohlídek, osnovu školení, školicí materiály. Vždy tak, aby vše bylo v souladu s legislativou.

Aplikaci propojíte se svými systémy

Fabis jednoduše propojíte s kterýmkoliv podnikovým systémem a převedete do něj data o svých zaměstnancích. Opačným směrem zase nasdílíte například informace o proběhlých lékařských prohlídkách či školeních.

Z počítače, tabletu i telefonu

Kvůli Fabis nemusíte jezdit do kanceláře a sedat k počítači. Kdykoliv se k němu přihlásíte v terénu nebo na cestách – pomocí notebooku, tabletu či smartphonu.

Chcete si Fabis nezávazně vyzkoušet? Není nic jednoduššího

Vyzkoušet Fabis na měsíc zdarma